Amerikiečiai sunkiosios muzikos sunkiasvoriai –„Five Finger Death Punch“ atvyksta į Varšuvą

Amerikiečiai sunkiosios muzikos sunkiasvoriai –„Five Finger Death Punch“ atvyksta į Varšuvą

 

Siautulingieji „Five Finger Death Punch“ dar rudens pradžioje paskelbė Europe žiemos turą „Megadeathpunch 2020 Europe“ po Europą. Viena iš stotelių – Varšuva.
2020 m. vasario 12 d., trečiadienį, Varšuvos „COS Torwar“ koncertinę erdvę drebins amerikiečiai „Five Finger Death Punch“ kartu su „Megadeth“ bei „Bad Wolves“!

Five Finger Death Punch (Kartais sakoma FFDP arba 5FDP) – amerikiečių Heavy Metal grupė iš Los Andželo, Kalifornijos, susikūrūsi 2005 metais.

Grupės veikloje dalyvauja Ivan Moody (vokalas), Zoltan Bathory (gitara), Jason Hook (gitara), Matt Snell (bosinė gitara) ir Jeremy Spencer (būgnai). Grupės pavadinimas „Five Finger Death Punch“ (Penkių pirštų mirties kumštis) yra kilęs iš klasikinių Kung-Fu filmų

Grupės „Five Finger Death Punch’s“ muzikinis stilius yra laikomas heavy metal, groove metal, thrash metal, alternative metal, hard rock ir nu metal mišiniu.
2020 m. Vasario 12 d., COS Torwar, Varšuva.

„Five Finger Death Punch“ pirmauja tarptautiniu mastu, keturis kartus platininiai, šešis kartus auksiniai – rekordiniai pardavimai šiuolaikiniame roko ir metalo pasaulyje. Jų įrašų <streaminimai< i=““>viršijo 3 milijardų srautą ir vis dar muša rekordus visame pasaulyje.
Grupė turi 24 singlus, kurie per pastaruosius kelerius metus pateko į topų dešimtukus ir jų karjera toli gražu neslūgsta. 2018-ieji grupei „Five Finger Death Punch“ buvo dar vieni nuostabūs metai. JAV roko radijo stotyse jie buvo pripažinti populiariausia metų grupe.

Grupė, kurią „Billboard“ apibūdino kaip „atgaivintą komandą su atnaujintu dėmesiu“, išleido septintąjį studijinį albumą „AND JUSTICE FOR NONE“, kuris debiutavo 4-oje vietoje „Top 200“ sąraše ir buvo įvardytas KERRANGO! kaip „… albumas, kuriame yra viskas, ką turi šiuolaikinis metalo albumas“. Jis tapo geriausiai 2018 m. parduodamu Hard Rock / Heavy Metal albumu JAV. Tai leido išleisti penktą albumą iš eilės, kuris pateko į Top 5 albumą. Albumas taip pat pateko į pirmąją vietą keturiuose kituose sąrašuose, įskaitant: „Top Digital Albums“, „Top Rock Albums“ ir „Top Hard Music Albums“.

2019 m. gegužės 9 d. grupė išleido vaizdo įrašą, kuriomis pakurstė gandus dėl naujojo albumo išleidimo. Na, o 2019 m. gruodžio 2 d., grupė išleido singlą „Inside Out“ su pranešimu, kad kitas albumas, pavadintas F8, pasirodys 2020 m. Vasario 28 d.

Nepraleiskite galimybės išvysti amerikiečių sunkiosios muzikos grandų „Five Finger Death“ pasirodymo Varšuvoje, kuris vyks jau visai netrukus!

Bilietus rasite čia

Renginio informacija „Facebook“

 

Parengė: www.music.lt